Kuidas saada ühte asja inimeste südametesse, pähe, arvutiekraanidele? See on küsimus, mis on vaevanud müüjaid, müügispetsialiste ja jehoova kuulutajaid juba inimkonna algusest saati. Kuna me Igikeltsas oleme ikkagi väga selge müügiplaaniga inimesed ja tahame enda fännidele ainult head, siis toome teile hea meelega listi asjadest, mis meil veel 2017. aasta turundusplaani raames on kavas ära teha.

Ukselt uksele müük

“Kas te olete juba Igikeltsa endas leidnud?”; “Lubage meil teile teha 5-minutiline demo ja kui teile ei meeldi, saate oma aja tagasi.” ; “Loe ühte lugu, saad KAHEKSA!!!” ja teised vanad head kuldsed hüüdlaused on jälle tõsiasi! Ukse vahelt sisse pugemised ja lendlehed postkastis samuti. Boonusena kogume kõikidelt teie 10 sõbra telefoninumbrid ning hakkame neile helistama, täpselt samamoodi nagu Southwesterni tüübid teevad. Ainult, et meie suudame teile veel ebamugavamatel aegadel helistada ja palju tihemini 😉

Postitame suvalistele Facebooki lehtedele väga kaudselt seonduvaid meie postitusi

Sa arvad, et see on nali, aga ei ole. Me postitame pankade lehtedele rahaga seonduvaid lugusid, reisifirmade lehtedele reisidega seonduvaid lugusid ning meemilehtedele postitame kõike. Ühesõnaga, postitame suht valimatult mida iganes, kuhu iganes.

Followime Instagramis iga eestlast, kes sinna kunagi konto on teinud

Pärast võtame followi kõigilt neilt ära, kes vastu ei followinud. (kahjuks on see kõige väiksem kirjavorm, mis siin võimalik on)

Suve tulles hakkame tegema publicity stunte

“Igikeltsa-Jan” käis paljalt Schnelli tiigis ujumas”, “Igikeltsa Ossy” suri MDMA üledoosi, jõudmata kirjutada ühtegi lugu”, “Kaks piinatud kultuurset hinge Internetiblogist panid põlema Von Krahli”. Need on ainult mõned pealkirjad, mida lähema paari kuu jooksul Õhtulehe ja Kroonika peakülgedelt lugeda saate.

Hakkame kaaperdama Facebooki kontosid, mis hakkavad tegema automatiseeritud postitusi FB gruppidesse

Teate küll, igast FB grupist käib mingi aja tagant läbi postitus a’la “Pakun hea laen kuni 1500€ ilma tagatiseta. Et saada laenutingimus palun võtke minuga ühendus email rob.scyther103355@yahoo.co.uk”. Me hakkame tegema täpselt sama asja, natukene mugandatud versioonis: “Vajad hea lugeda? Mina ja mu sõbred pakub nüüd uus ilma tagatiseta lugemismaterjal,, kui tahad pakkumine võta ühendus jan@igikelts.ru”

LUBAME-LUBAME-LUBAME

Lubame, et meie blogi aitab absoluutselt kõige vastu. Kõige keerulisemate haiguste ravi, rahamured, kasiinosõltuvus, näljahäda, mida iganes. Peaasi, et märk oleks maas ja inimesed loeksid.