Olgem ausad, olen alati üks imelik inimene olnud, kellel tulevad kõige imelikumad ideed. Juhtus siis nii, et eile õhtul kui ma koju jõudsin, märkasin prügikasti kõrval ühte täiesti korralikku kohvrit. Margoti sisemine boheemlane muidugi kohe mõtles *MA TAHAN SEDA!* ning järgmisel hetkel hiilisingi ma oma korterisse, üritades täiega varjata seda, et ma just võtsin prügikasti kõrvalt selle kohvri (õnneks oli õues pime).

Seejärel tegin ma selle kohvri puhtaks ja vaatasin, et no päris normaalne kohver teine, aga kuidas ma saan sellega kuskile valges minna? Oletades, et ilmselt seisis see kohver seal päris tükk aega mind oodates, siis see tähendab seda, et kõik mu naabrid on seda kohvrit seal näinud. Kuidas ma lähen kohvriga välja, kui naaber, kes tuleb vastu, on nagu *Ma tean kust sa selle kohvri said, hehe* või veelgi hullem *See on minu kohver!* 😀

Siis ma otsustasin, et on vaja tuunida ning mul oli jube tahtmine see kohver kollaseks värvida. Mustri tegemiseks kasutasin tavalist maalriteipi.

IMG_2026
Kohver nägi algul selline välja, õrnalt kuldse läikega ning disainimiseks kasutasin teipi ja Tigeri akrüülvärvi(2€).

 

Kohver teibitud ning järgneval pildil ka esimene värvikiht peal
Kohver teibitud ning järgneval pildil ka esimene värvikiht peal

See märk kohvri peal ei meeldinud mulle üldse, niiet ma värvisin selle ka üle ja nüüd mõtlen, mida sinna peale panna, et mu ustav kaaslane eriti šeff välja näeks.

Hommikul peale teist kihti rebisin ma teibi kohe maha, kärsitu nagu ma olen. Natukene vajab timmimist ja üle lakkimist mingi läbipaistva spreivärviga, et tulemus püsiks ka meie Eesti ilmadega ilus.

Näeb lahe välja, eks?!

IMG_2013

Kallis naaber, kes Sa otsustasid, et Sa ei vaja enam seda kohvrit – suur aitäh Sulle!