Näksimist ja igasugust söögikordade vahelist nosimist üldjoontes ei peeta heaks asjaks. Hambad kahjustuvad, raskem on jälgida söödud koguseid ning ega üldiselt need snäkid, mis valitakse toidukordade vahele, ei ole kõige tervislikumad. Ja isegi, kui tahetakse tervislikumalt snäkkida, siis tihtipeale on need tervislikumad ja süütud ampsud peidetud riiulite vahele ning Coca-Colad ja kummikommid kutsuvad riiulil nii magusalt. (pun intended)

Mu head sõbrad pakuvad alates eelmisest kuust sellele aga päris mugavat lahendust nimega Relaxy Snacks. See on igakuine kokku pandud tervislike snäkkide ja toitude karp, mis jõuab sinuni paari päevaga ning sisaldab 25 euro eest tervislike ja süüst vabu toite ja ampse.

PROTSESS

Tellisin kodulehelt nende karbi, sain meili peale arve ning juba järgmise päeva õhtul oli karp Tartust minuni Tallinnasse jõudnud. Kõrvalloona võin veel jagada oma seiklusi Itella pakiautomaadi leidmisel Tallinna Kaubamajas (mis üllatuslikult oli umbes 500m kauguselt nt Kaubamaja Ilumaailmast ja Toidumaailmast, kus ma tavaliselt käin). Otsisin seda umbes 45 minutit, käisin erinevate teenindajate juures, otsisin kõik Viru keskuse nurgatagused läbi ning lõpuks, kui ma olin väga imelikul kombel keset Kaubamaja Kingamaailma 10 minutit seisnud ja imelikke pilke saanud turvamehelt, sai mu telefoni aku väga mugavalt tühjaks selle põrgust neetud pakiautomaadi juurde jõudes.

See oli aga minu ainus ebamugavus kogu protsessi juures. Läksin ruttu-ruttu koju ja avasin kena pappkarbi, mis automaati oli saabunud. Vaatepilt oli selline:

IMAG4934

SISU

Karbist leidsin ma 8 snäkki, mis olid järgmised:

  1. Tomatise röstiga kõrvitsaseemnenäksid Loodusvägi OÜ-lt
  2. Põhjala teetalu Helesinine laguun tee
  3. MANA õuna-mustsõstramahl
  4. What the Fruit? mustikasnäkk
  5. AMPSTÜKK astelpaju-viigimarja-tatra vahepala
  6. Foodpower linaseemnekrõpsud porgandiga
  7. Valged mooruspuu marjad 80g
  8. Eat natural protein packed batoon

IMAG4936

Pean ausalt tunnistama, et seal karbis ei olnud ühtegi asja, mis mulle poleks maitsenud. Olin juba ette valmistunud, et mahla võin kohe ära anda, sest viljalihaga mahlu ma ei armasta ning looduslikud mahlad just niimoodi kipuvad olema – aga võta näpust! – viljaliha puudus ja mahl maitses imehea. Hakkasin juba üles lugema, et millised mu lemmikud tooted olid, aga tegelikult sõin ma need kõik hea meelega ära. MEGAHEA tiitli saavad minult kõrvitsaseemned, mustikabatoon ja tee – viimast ma olin juba mõelnud osta umbes 150 aastat, aga kunagi ei võtnud end nagu kokku.

Küll aga ei kordu ükski toode kuu karpides, mis noh, ongi kogu asja võlu.

KAS SEE ON SEDA VÄÄRT?

Kui keegi uurib hinna üle, siis mingit hinnavõitu sa ei teeni. Karbi sisu väärtus tuli minu arvutuste kohaselt umbes 20 euro ringis. Küll aga on minu meelest 5 eurot sellise teenuse eest maksta igati okei, isegi mulle kui tudengile. Tudengi staatusest rääkides – see pakk tuli ideaalsel ajal, kui parajasti eksamisessioon oli, ning isegi, kui see oli sel poolaastal naeruväärselt lihtne, oli snäkkide (ja veel tervislike!) olemasolu kõrgelt hinnatud. Parajas koguses toitaineid ja energiat oli alati käepärast võtta ning karp tühjenes märkimisväärse kiirusega.

Toitumisnõustaja on ka karbi koostamisel juures, mis tegi snäkkimise veelgi süüdimatumaks. Hindaksin näiteks ka tulevikus, kui oleks rohkem selgitatud, miks mingi toode just hea on ja mida ta mulle annab.

Karp oli justkui kingitus mulle endale ja mu meelest on endale kingituste tegemine oluline. Kui endale kingitust teha ei raatsi, siis on see ideaalne karp ka kindlasti ära kinkida! Lõpetamised ju tulemas ja puha.

Peredele oleks ka see karp näiteks väga sobilik – lapsed saavad paki, mis neile justkui salapäraselt koju tuleb ja sisaldab endas oi-kui-palju üllatusi! See teeb toidu kindlasti umbes viis korda maitsvamaks, isegi, kui minu meelest olid vähemalt maikuu karbis kõik väga maitsvad asjad ja meeldiks ka lastele.

Ehk mu vastus on – jah, on küll väärt!

KUIDAS MA SEDA KARPI ENDALE SAAN?

Kuigi ametlikult on juunikuu karpide tellimise aeg nüüd läbi, siis uurides maad öeldi mulle, et kõike annab läbi rääkida. Korraga saab tellida nii ühe kuu karbi 25 euro eest või 6 kuud karpe 125 euro eest, mis teeb kuu kohta alla 21 euro 🙂 Mine http://relaxysnacks.ee/telli/, täida ära ankeet, oota arvet ja nii saad endale karbi koju tellida. Veel saab karpi katsuda ja nuusutada Pärnus Janne Ristimetsa Tantsustuudios või Tartus Katriito Psühhoteraapia- ja nõustamiskeskuses.

Nüüd süüdimatult snäkkima!

PS. Ma olen ka teadlik, et tänu sellele, et see on mu sõprade ettevõtmine, ei ole ma 100% objektiivne. Aga kõik positiivne, mis ma räägin, on päriselt tõsi ja ma olen sügavalt veendunud, et enda tervisele ja kehale midagi head tegemine ei ole kunagi halb 🙂 Pealegi, maksin samamoodi 25 eurot selle karbi eest nagu kõik teised kliendid. Ei ole siin mingit eelistamist!