Ma lõpetasin hiljuti Parks and Recreationi vaatamise. 7 hooaega ja veidi üle kahe kuu. Kunagi oktoobris vaatasin esimese ja teise hooaja ning jõulude ajal, kui kool läbi oli, kolmasneljasviieskuuesseitsmes. Kaks viimast hooaega kolme päevaga. See pani mind igasugu asju tundma ja nüüd ma tahan neid tundeid jagada, kõige hullemas Buzzfeedi stiilis, mis olla saab (Inspiratsioon sain siit ja hiljem avastasin, et see on ka). Neid tundeid võib ka teistsuguste sarjade vaatamisega seostada.

1. Parks and recreation oli igal pool ja koguaeg. The memes… Ma isegi kunagi vaatasin igavusest paari esimest osa, aga ei olnud eriti vaimustuses ja siis olid muud põnevad seriaalid, mida vaadata.iamnotinterested

2. Mul oli igav ja ei olnud midagi vaadata. Kõik muud sarjad on risti-rästi läbi vaadatud, uusi komöödiaid pole näinud, mida vaatama peaks, ja taustamüra oleks hädasti tarvis. Otsustasin sellele uue võimaluse anda.punch

3. Alustasin ja algul läks see sedasi tasakesi. Meelt lahutas, väga palju energiat ei nõudnud – perfect.tumblr_nl6ai6vqZ71u64k17o2_500

4. Tempo hakkas kiirenema. Tekkis rohkem vaba aega ning kuna midagi paremat teinud ei olnud, vaatasin kaks esimest hooaega umbes nädalaga ära.
ab7

5. Nüüd on käes – kolmandat hooaega vaadates avastasin end tööl olles ja koju sõites mõttelt, et tahaks Parks and Recreationit vaadata.

nopeople

6. Sellest sai elu osa. Käisin oma peiksiga poes ringi ja asjad poes meenutasid mulle sarja tegelasi ja seal juhtunud sündmusi. Rääkisin nendest tegelastest nagu need oleksid sõbrad. “Haha, sellega meenub kuidas Andy ja April tegid ka oma kodus Halloweenipeo ja…..”
benwyatt-humanstories

7. Oh no, kaks viimast hooaega, help! Ma ei taha veel, ei ei ei…
giphy

8. Kaks viimast hooaega, kolm päeva. Ma ei suutnud lõpetada, samas ei tahtnud, et see lõppeks.tumblr_mb71w2jvj11rnvwt1

9. Viimase episoodi lõpus saabus tühjus. Mis nüüd?

sad

10. Võõrutusravi. Selleks vaatasin seriaaliga seonduvaid videosid – olen seetõttu näinud kõiki gag reele, intervjuusid tegelastega, lugenud sarja trivia IMDB-st väga põhjalikult läbi + kõikide näitlejate Vikipeedia lehed. Tegin seda kaks päeva ja ma nüüd vist olen paranenud. Ikkagi igatsen Lesliet ja Ron Swansonit. R.I.P.
1424886055-rs_500x250-140109091101-tumblr_mxodppkvsk1syeot2o1_500

Ja lõpetuseks üks kõige legendaarsem hüüdlause, mis Parks and Recreation maailmale andnud on:

treat

Kõik pildid leidsin suurest internetiavarusest.