Kõige basicum ja vaimuvaesem blogipostitus tuleb siit! Aga tegelikult kuna ma kunagi varem pole kirjutanud asjadest, mis mulle meeldivad, siis tegelikult on endalgi põnev vaadata enda asjad üle ja mõelda, et mis on need väikesed esemed, mis just sellel kuul elu kriipsu võrra toredamaks teinud on.

Nii et siit nad tulevad – asjad, mis on mulle eriti just veebruarikuus meeldinud (spoiler alert: kuna see on esimene taoline postitus, siis ilmselt on paljud asjad ka eelnevatest kuudest). Nad pole ilmselt mingis kategoorias, vaid täiesti suvalises järjekorras. Siiski peab nentima, et enamasti ma proovin uusi iluasju, nii et võibolla rohkem ikkagi on neid.

Hakkame pihta!

Roosad lõhnaküünlad

IMG_0102

Mu korterikaaslane kinkis need tegelikult juba jõuludeks, aga meil on korteris igal pool nii palju küünlaid, et ausalt öeldes ei jõudnud ma nende põletamiseni enne veebruarit. Ja kui kord alustasin, siis nad läksid üsna kiiresti, sest nad lõhnavad lihtsalt nii hästi. Mul ei ole kunagi lõhnaküünlatesse suurt usku, sest enamuse lõhna on ainult tunda sentimeetri kauguselt, aga nendega on hoopis teine lugu. Roosi lõhna on terve tuba täis!

Seekord pidin vaatama kingitud hobuse suhu ja küsisin siis talt, et kustkohast need imelised küünlad pärit on. Veidikene meenutamist, veidike detektiivitööd ja palun – võite endale kas roosilõhnalised või mõne sarnase küünla hankida Koduekstrast, 3.99€ ja 18 küünalt 🙂

Tee tee

Selle tee ma ostsin Solarisest olles mõne huvitava tee otsinguil. Valisin just selle, sest: a) see oli ilusat värvi, b) ma olen muidu ka lagritsasõber ning c) piparmünditee on üks mu lemmiktee nagunii. Kui sa üldse kohe ei talu vähimatki lagritsa maitset, siis ausalt öeldes pole see sulle. See maitse pole üldse tugev, aga ta on seal olemas ja just sellepärast on ta minu meelest väga nämma ka. Pole liiga magus, aga samal ajal ta ei maitse nagu muruleotis ka. Win-win. Kommunikatsioonitšakra avanemise kohta ma ei oska kommenteerida kahjuks, aga ma proovin teisi teesid ka ja siis võibolla oskan võrrelda. Praegune tee on igatahes üsna kiiresti juba otsakorrale saanud.

Lumene VALO näosprei ja öökreem

IMG_0019

Ma ostsin need tegelikult komplektina, kuna kruiisilaeval ei olnud spreid üksi müüa. Õnneks aga meeldib see kreem mulle isegi rohkem, kui sprei. Mul oli paar kuud tagasi päris tugev allergiline reaktsioon millelegi, mida ma kasutasin. Ma olin täiesti nõutu lõpuks, sest mul pole kunagi mingeid allergiaid olnud ja see no ei tahtnud kohe üldse ära minna. Silma alt kogu aeg ketendas, kipitas ning üks hommik ma ärkasin üles niimoodi, et ei saanud silmigi lahti teha korralikult. Kogu see asi sai kontrolli alla, kui ma hakkasin lihtsalt igasugu õlidega enda nägu kokku määrima. Mu nahk küll ärritus igasuguste punnide näol, aga ausalt öeldes oli see parem, kui see ebatavaliselt ketendav ja kiskuv nahk.

Pärast selle kreemi kasutamist ei ole ma kordagi midagi sellist tundnud! Mu nahk on hommikuti hästi mõnus pehme, see lõhnab hästi õrnalt apelsini järgi ja sobib mulle nii hästi, et ma olen väga õnnelik. Ja no see sprei,eeeee, seda on lihtsalt mõnus näo peale lasta ja kui meik valmis on, siis ma tavaliselt lasen seda peale, et asi ei näeks nii maskine välja. Mu nahk igatahes tänab mind nende mõlema eest. Nii komplekti kui ka kreemi ja spreid saab eraldi osta nt Kaubamaja Ilumaailmast.

H&M Päikesepuuder Sheer tan

bronzer

Mina ei taha nagu mudaplönn välja näha, vaid ma tahan paista päevitunud. Isegi, kui ma ilmselgelt olen talviti nagu zombie 24/7, siis see üllatavalt odav (ainult 7.99€) päikesepuuder on piisavalt hele ja läbipaistev, et teha mind naaaaatukene elavamaks. Kui ilmselt palju peale panna, läheks oranžiks, aga kuna ta on nii vähese pigmendiga, siis on raske mööda panna ja ma igatahes olin väga meeldivalt üllatunud.

Dušigeel ja “Šampoon”

pesuasjad

Tegelikult olen ma neid mõlemaid juba enne ka armastanud, aga kuna seda dušigeeli olen ma siiani leidnud ainult Ilu Messilt, siis pidin ootama järgmise messini, et seda saada. Selle aja jooksul olin ma juba uue dušigeeli ostnud, aga kui nüüd veebruaris hakkasin seda uuesti kasutama, siis armusin uuesti ära, sest: a) see dušigeel kestab väga kaua (mu esimene kestis ilmselt 5 kuud, 5 euro eest on seda vägagi palju); b) keha on pärast pesemist päris mitme kraadi võrra pehmem, kui teisi dušigeele kasutades; c) selle lõhn on midagi, mida ma ei suuda sõnadesse panna ja milleni ei küündi ükski teine dušitoode, mida oman.

Lõhna pärast on see kuivšampoon ka siin. Kuna mu juuksed on loomulikult sellised rasked ja libedad, siis on hirmus keeruline neid rikkumata sinna kuidagi kohevust lisada. Kuivšampoon on siinkohal mu nr. 1 sõber ja Batiste omad pole mind seni alt vedanud. Ma ostan neid kaup24.ee-st, sest nad on seal odavamad ja seal on ka lõhnasid, mida poes saadaval pole. See granaatõuna ja jasmiini oma on siiani mu lemmik, nii mõnus puuviljane ja magus! Nämnämnäm.

Glamglow supermud cleaning treatment

glamglow

 

Jep, see hingehinda maksev pisike potsik, mida kõik Youtube ja muud ägedad inimesed kasutavad. Ma sain ta palju soodsamalt, kui ta tavaline müügihind on ja ausalt öeldes puhtalt selle pärast üldse julgesingi proovida. Eestis maa pealt seda kindlat maski vist osta ei saa, leidsin mõned Glamglow tooted siit. Kruiisilaevalt saab ta umbes 50 euro eest.

Aga mis ma öelda oskan, asi töötab ja mu nahk on jällegi mind selle eest tänanud. Ma küll ei julge teda kahe käega soovitada, sest see on väga tugev ja võtab naha isegi minul kipitama, aga kui sa oled kindel, et su nahk ei ole tundlik, siis puhtaks ja siledaks tegi ta minu naha küll. Otsa hakkab ainult saama juba ja uut ma ilmselt ostma ei hakka.

Roosad juuksed

IMG_0079_1juuksed

Ma olen juba tervelt kaks aastat blond olnud, nii et oli ka aeg! Jah, just sain oma päris juuksed kõik tagasi ja juba kukkusin jälle multikategelast mängima. Aga juuste toonimine on nii lihtne viis enda välimust värskendada ja minu meelest ei ole see värv midagi kreisit. Pealegi see kulub maha, sest see on see Tonika vene palsam, mida on igasugu erinevates värvides (ma ostsin ta sellisest poest nagu L’cosmetics? Noh see imelik pood, mis on Keskturu juures Maximas ja Viru keskuse bussiterminalis). Eks ta veidi rikub juukseid, aga…need on juuksed ja need kasvavad uued. Naudin!

 

Kui piisavalt palju inimesi arvab, et see postitus oli tore, siis võib-olla vaatan märtsikuus ka, mis ma toredat oma elamisest ja elust leian. Veebruarikuus oli tegelikult palju ebameeldivat ka! Näiteks ei tohtinud ma väsinud olles pöörduda suhkrujookide poole, mida ma kipun tegema iga kord, kui veidi kiiret recharge’i vaja on. Aga sellest kirjutan juba vist mõni teine kord.